Kolanowice Wieś aktywnych mieszkańców

Dzień seniora 2009

W sobotę 17 stycznia 2009 roku obchodzono w Kolanowicach DZIEŃ SENIORA.

O godzinie 16.00 odprawiona została msza święta kończąca tegoroczne odwiedziny kolędowe oraz w intencji Babć i Dziadków naszej wsi.

Następnie w świetlicy wiejskiej zorganizowano okolicznościowe spotkanie. Impreza zgromadziła licznie przybyłe Babcie i Dziadków, ale także wielu mieszkańców naszej wsi, którzy zaliczają się do grona szacownych Seniorów.

Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży, które z wielkim zaangażowaniem zorganizowały ten piękny wieczór.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.