Kolanowice Wieś aktywnych mieszkańców

Warsztaty z korzystania z komputera i smartfona

Warsztaty pod hasłem "komputer i smartfon"

Szanowni Państwo, 

koło DFK Kolanowice serdecznie zaprasza na 16-sto godzinny kurs posługiwania się narzędziami XXI wieku. Spotkania skierowane są do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i biegle posługiwać się komputerem oraz smartfonem. Cykl spotkań odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Kolanowicach. Pierwszy termin szkolenia przypada na 23.01.2020 r. o godzinie 17:00.

Forma zajęć.

Zajęcia będą miały charakter praktyczny. Podczas pierwszego, informacyjnego spotkania uczestnicy będą mogli wybrać zagadnienia z którymi chcą się zmierzyć oraz zostaną podzieleni na grupy. Do wyboru grupa pracująca na telefonach oraz grupa pracująca na laptopach. W trakcie szkolenia zapewniony jest dostęp do internetu. Prosimy o zaopatrzenie się we własne urządzenia elektroniczne. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje. 

Zakres tematów omawianych podczas kursu.

W miłej i swobodnej atmosferze zdobędą Państwo wiedzę przydatną w codziennym funkcjonowaniu w obecnej dobie cyfryzacji. Po ukończeniu kursu zagadnienia związane z obsługą telefonu, korzystaniem z internetu czy Internetowego Konta Pacjenta nie będą dla Państwa zagadką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na poniższym plakacie.

Zachęcamy do licznego udziału.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie  na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, zmień ustawienia  swojej przeglądarki internetowej.