Kolanowice Wieś aktywnych mieszkańców

Majówkowy Piknik Rodzinny w Kolanowicach

Nabożeństwo Majowe.

Dzisiejszego dnia, o godzinie 14:00 proboszcz naszej Parafii, ksiądz Tadeusz Muc odprawił Nabożeństwo Majowe na boisku sportowym w Kolanowicach. Wspólnie z mieszkańcami oraz przybyłymi gośćmi odśpiewano pieśni majowe.

Majówka 2019.

Po zakończonym nabożeństwie, Sołtys naszej miejscowości, Pan Waldemar Brisch wraz z wójtem Gminy, Pawłem Wąsiakiem, przywitali wszystkich obecnych gości. Po czym rozpoczęła się druga część spotkania - Piknik Rodzinny przygotowany przez Sołtysa oraz Radę Sołecką Kolanowic, DFK Kolanowice przy współorganizacji Gminy Łubniany i Łubniańskiego Ośrodka Kultury.

Poczęstunek i atrakcje.

Podczas imprezy majówkowej spędzono czas przy ognisku, kiełbaskach i słodkich przekąskach dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać ze zorganizowanych atrakcji, takich jak zjeżdżalnia oraz animacje i konkursy przygotowane przez animatorki Łubniańskiego Ośrodka Kultury.

 

Zobacz majówki w ubiegłych latach - tutaj.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie  na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, zmień ustawienia  swojej przeglądarki internetowej.