Kolanowice Wieś aktywnych mieszkańców

Biesiada integracyjna - Zapraszamy!

Serdecznie Zapraszamy na Biesiadę mieszkańców Kolanowic.  

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Biesiadę integracyjną mieszkańców i sympatyków wsi Kolanowice. Spotkanie, zorganizowane przez DFK Kolanowice oraz Radę Sołecką, odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 r.

Rowerowa Pielgrzymka.

Impreza rozpocznie się od tradycyjnej, corocznej pielgrzymki rowerowej od kościoła św. Barbary w Kolanowicach do Studzionki w parafii Łubniany. Na miejscu zostanie odprawione nabożeństwo majowe. 

Wspólna Biesiada.

Po nabożeństwie zapraszamy do wspólnej zabawy i biesiadowania na terenach rekreacyjnych Kolanowic. Wszyscy przybyli goście będą mogli spędzić razem miłe chwile przy pieczeniu kiełbasek, śpiewach i tańcach, a dzieci zapraszamy do wspólnych gier i zabaw. Czas będzie umilać DJ Fred - Fredi. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.